Банер
Банер
Loading...

«Інтернет-Вершки» №17


. Ми стараємося підбирати вам публікації на кращих аграрних ресурсах, які найбільш актуальні сьогодні. Крім цього, всі публікації стають частиною нашого з вами аграрного хабу «СкаЖений Агроном»


                

 Аграрії України збирають сьогодні пшениці у 6-7 разів більше, ніж раніше завдяки застосуванню комплексу заходів: підбір нових високопродуктивних сортів, якісному виконанню оранки, сівби, знищення бур'янів, захисту від шкідників, а також використання мінеральних добрив. Публікація на порталі журналу «Пропозиція», під назвою «Макро- і мікродобрива для озимої пшениці восени» допоможе агрономам вибрати правильну стратегію живлення рослин перед зимою:

https://crazyagro.com/makro-i-microdobryva-dla-ozymoyi-pshenyci/

 За останні роки в Україні заселення посівів ріпаку окремими видами шкідників відбувається дуже інтенсивно, а їх чисельність часто перевищує поріг шкідливості у декілька разів. Видовий склад фітофагів у посівах ріпаку досить різноманітний.

   Екологічна та економічна доцільність застосування засобів захисту неможлива без завчасної інформації про очікувану чисельність, розповсюдження шкідливих організмів і строки заселення ними сільськогосподарських культур, що, своєю чергою, потребує досконалого визначення комплексів домінантних шкідників.

   Науковий співробітник Інституту захисту рослин Тетяна Неверовська публікую свій матеріал на саті газети «Агробізнес Сьогодні» під назвою: «Шкідливі організми у посівах ріпаку»

   Соняшник - одна з тих культур, насіння якої користуються стабільним попитом з боку переробників України, а також на міжнародному ринку.     Це, в свою чергу, стимулює аграріїв збільшувати площі під цією культурою. За останні 5 років ареал вирощування соняшнику розширився і на регіони, де його ніколи не вирощували через велике інфекційне навантаження і несприятливі для цієї культури грунтово-кліматичні умови. «Сучасні сівозміни з соняшником» - назва публікації на сайті журналу «Агроном»:

  Дискусії про те, чи працювати з плугом, чи ні, щороку стають більш емоційнішіми. Багато з того, що говориться на цю тему - є суб’єктивними переконаннями чи домислами. Розглянути найчастіші питання, які виникають до плуга, можна разом з авторами статті «Вісім міфів про оранку», що на сайті журналу «Менахік PRO»:

https://crazyagro.com/visim-mifiv-pro-oranku/

 Про роль і значення культивації нам відомо зі студентської лави. Розпушування верхнього шару ґрунту, що супроводжується знищенням бур'янів і вирівнюванням поверхні поля, - ось її завдання. Раніше у нас головним способом боротьби з бур'янами був саме цей спосіб, механічний. А сьогодні у агрономів величезний вибір ЗЗР, також маємо такі ґрунтообробні агрегати, що навіть  сівалки з цим завданням справляються!  Чи потрібна нам культивація? Відповідь на це запитання отримаємо з публікації Ігоря Самойленка на порталі «СільгоспТехніка»:

https://crazyagro.com/osoblyvosti-kultyvaciyi/

 Що ви знаєте про таку культуру, як Сафлор красильний? От, і ми нічого не знали. Кажуть, що цій культурі не страшна посуха. Цікавий матеріал про Сафлор і технологію його вирощування можна прочитати на порталі журналу «ЗЕРНО» «Коли посуха за щастя»:

https://crazyagro.com/vyroshchuvannya-safloru-krasylnoho/
      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер