Банер
Банер
Loading...

За свої розкішні автівки вінничани сплатили понад 6 мільйонів гривень податку

  Місцеві бюджети Вінниччини протягом восьми місяців отримали більше 6,6 млн грн транспортного податку.   Це на третину більше, ніж було заплановано і майже в половину більше минулорічного показника. 

  Нагадаємо, що транспортний податок – це щорічний платіж у розмірі 25 000 гривень. Він є своєрідною складовою податку на розкіш, адже стосується лише «елітних» легкових автомобілів віком до 5 років з середньоринковою вартістю більше 375 мінімальних заробітних плат. Платниками транспортного податку є як фізичні, так і юридичні особи (в т. ч. іноземні), на яких зареєстрований автомобіль. Нині в області зареєстровано понад 150 юридичних осіб - платників транспортного податку та більше 200 – фізичних осіб. Власники решти легкових та вантажних автомобілів, автобусів наразі не зобов’язані сплачувати транспортний податок, але це може змінитись. Відповідна пропозиція обкладати податком вживані автомобілі з‘явилася в поправках до законопроекту №8487, який створювався для зміни правил імпорту автотранспорту.

  Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер