Банер
Банер
Loading...

Деклараційна кампанія- 2021: яким способом задекларувати минулорічні статки

 Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що подаючи декларацію про майновий стан і доходи, громадяни мають вибір, у який із трьох способів це можна зробити.

Перший спосіб – подання декларації особисто або уповноваженою на це особою. Під зазначеним розуміється безпосереднє відвідування податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси.

При другому способі – декларацію можна надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. У такому разі потрібно врахувати наступний нюанс: таке відправлення платник податку зобов’язаний здійснити не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації.

Третій спосіб подання декларації – найсучасніший – це декларування в електронній формі засобами електронного зв’язку. Утім, аби скористатися таким шляхом і подати декларацію через „Електронний кабінет платника податків”, що розташований на вебпорталі ДПС України, необхідно врахувати  вимоги законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису (ЕЦП)

Нагадаємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси. Завершиться кампанія декларування доходів, отриманих у 2020 році, 30 квітня 2021 року. Разом із тим, громадяни, які мають право на податкову знижку, мають право декларувати доходи  впродовж усього поточного року.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер