Банер
Банер
Loading...

Про діджиталізацію та електронні сервіси ДПС на зустрічі з платниками податків

Метою зустрічі заступника начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Ігоря Бондаря зпредставниками  малого та середнього бізнесу міста, що відбулася нещодавно, стала популяризація електронних сервісів Державної податкової служби України.

Як зазначив Ігор Бондар, електронний кабінет платника – це найбільш популярний, надійно захищений, персоналізований та зручний у користуванні електронний сервіс ДПС, який надає платнику податків можливість реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування у режимі онлайн, суттєво зменшити витрати на адміністрування податків і зробити інформацію щодо кожного платника податків доступною та прозорою.

Окрім, формування та подання податкової звітності, перегляду карток особового рахунку по кожному податку, отримання довідок, витягів з реєстрів, роботи в СЕА ПДВ та АЗ, в Електронному кабінеті вже реалізовано можливість  отримувати всі адміністративні послуги,  повністю виключивши  необхідність  особистого відвідування  територіальних податкових інспекцій.   

Для отримання консультаційних  послуг онлайн  платникам рекомендовано використовувати можливості ЗІР (загальнодоступного-інформаційного ресурсу), де  міститься загальна позиція ДПС із застосуванням норм податкового законодавства, нормативні та інформаційні документи з питань оподаткування, ЄСВ та інших питань законодавства, Єдиний реєстр індивідуальних податкових консультацій ДПС та  інформація про останні зміни в законодавстві.

Окремо, під час зустрічі обговорювалося питання запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій. Зверталася увага, що запровадження програмних РРО не виключає застосування класичних касових апаратів. Це альтернатива, яка з 1 серпня поточного року дозволяє підприємцям обирати той пристрій, який для них є більш зручним для проведення розрахункових операцій.

На завершення, посадовець закликав платників максимально користуватись послугами ДПС дистанційно, усвідомити переваги такого формату спілкування з податковими органами, адже  онлайн-сервіси вебпорталу ДПС дають можливість отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до центрів обслуговування платників, зберегти дорогоцінний час для бізнесу та здійснювати спілкування з податковою службою комфортною.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер