Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині кількість платників наближається до 105 тисяч

   Головне управління ДПС у Вінницькій області інформує, що на 01.10.2020  на обліку перебуває 104925 платників податків. За рік (проти аналогічної дати 2019-го) їх чисельність зросла на 1055 осіб або на 10 %.

У загальній кількості усіх платників, що обліковуються на Вінниччині, переважають фізичні особи – підприємці. Їх наразі є 67,4 тисячі. Поряд із цим  число юридичних осіб перевищує 37,5 тисяч. При цьому кількість новостворених суб’єктів господарювання з початку року склала –6692 ФОПів та 918 юросіб.

Платниками податку на додану вартість серед загальної кількості суб’єктів господарювання зареєстровано 6863 платника, у т.ч. 5890 – юридичні особи, 973 – фізичні особи – підприємці..

Приріст кількості платників на Вінниччині у податковій службі області пояснюють позитивним бізнес-середовищем, що створений  у регіоні, а також поліпшенням сервісного обслуговування й запровадженням новітніх електронних сервісів.

Зокрема, безоплатним сервісом Державної податкової служби «Електронний кабінет» можна скористатися цілодобово. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер