Банер
Банер
Loading...

Кампанію декларування-2020 продовжено до 1 липня

Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що Законом України від 17.03.2020 №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» продовжено термін кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року до 1 липня 2020 року.

Уся інформація щодо кампанії декларування знаходиться в банері «Деклараційна кампанія 2020» офіційного порталу ДПС України. Декларацію про майновий стан і доходи платники   можуть  подати через Електронний кабінет платника за допомогою електронного ключа.

Крім того, звертаємо увагу, що декларація про доходи подається ще й для отримання податкової знижки. До речі, декларація для отримання податкової знижки, тобто часткового відшкодування витрат на навчання, страхування, іпотечне кредитування подається протягом усього року.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер