Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині видано більше 7 тисяч алкогольно-тютюнових ліцензій

Станом на 01.03.2019 року на території  Вінницької області та міста Вінниці діє 7145 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Про це інформує начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Як наголошує посадовець, 515 з них видано у лютому поточного року. З них, зокрема, на торгівлю алкогольними напоями – 275,  тютюновими виробами – 240. Разом із тим,  цього ж місяця за несвоєчасну сплату чергового платежу дію 64 ліцензій призупинено, а дію 48 – анульовано.

Таким чином, за словами Руслана Осмоловського, упродовж січня-лютого 2019 року ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами поповнило місцевий бюджет на 3 млн 26,0 тис. грн. Доведену розрахункову базу виконано на 117,1%.

Ще 28 млн 571,3 тис. грн місцеві громади отримали у своє розпорядження у вигляді акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб‘єктами роздрібної торгівлі  Доведену розрахункову базу виконано на 108,5%.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер