Банер
Банер
Loading...

Більше досвіду для розвитку станції: на ДТЕК Ладижинська ТЕС - новий директор

 На ДТЕК Ладижинська ТЕС - новий керівник. Станцію очолив Ігор Снєгін - енергетик з більш  ніж 30-річним досвідом роботи в тепловій генерації. Олександр Бобрик, попередній директор ТЕС, прийняв рішення продовжити кар'єру поза компанією.

Олександр Бобрик очолював електростанцію 4 роки, цей період був значущим для роботи підприємства. Так, пройшла найбільша модернізація ТЕС за весь час її роботи - в минулому році ДТЕК Ладижинська ТЕС завершила капітальний ремонт енергоблоку №1 з реконструкцією електрофільтра. Потужність енергоблоку виросла в 1,5 рази, а кількість викидів в атмосферу скоротилася в 3,7 рази. Загальні інвестиції в проект склали 148,8 млн грн. Оновили турбіну енергоблоку, димоходи, пальники. У результаті потужність енергоблоку зросла з 190 МВт до 280 МВт. Це дозволило станції видавати більше електроенергії в енергосистему України.

Також у минулому році під керівництвом Олександра Бобрика реалізували унікальний проект комбінованої гідро- і сонячної генерації - запустили СЕС. Її поточна потужність – 610 кВт/год на рік. Інвестиції ДТЕК у будівництво СЕС - майже 24 млн грн. Це дає більшу надійність при забезпеченні міста та регіону електроенергією та свідчить про розвиток екологічних напрямків виробництва.

Ці великі завдання не виключали невеликі, але необхідні соціальні проекти для співробітників, міста, регіону.

Тепер Олександра Бобрика на посаді директора ДТЕК Ладижинської ТЕС змінить Ігор Снєгін. Він досконало знає всі виробничі процеси, має досвід роботи в будь-яких нестандартних режимах роботи ТЕС - виріс від електромонтера до директора станції-флагмана української енергетики.

За час роботи на Запорізькій ТЕС Ігор Снегін домігся підвищення надійності і економічності роботи обладнання. У 2016-2018 роках під керівництвом Ігоря Снєгіна Запорізька ТЕС працювала з максимальним навантаженням для компенсації навантаження антрацитових ТЕС, яку українська енергосистема втратила через блокаду поставок антрациту.

Незважаючи на високу інтенсивність, в минулому році станція працювала з мінімальною за останні 6 років кількістю відмов обладнання. У тому числі, завдяки цьому в будинках українців були світло і тепло, а наша країна зміцнила свою енергетичну незалежність. Серед інших напрацювань Ігоря Снєгіна - не тільки виробничі, а й інноваційні, екологічні, та у галузі  безпеки праці.

«Багаторічний досвід Ігоря Снєгіна в зниженні аварійності, налагодженні роботи обладнання в нестандартних режимах допоможе підвищити ефективність роботи ДТЕК Ладижинська ТЕС. У планах компанії - подальша модернізація її енергоблоків - оновлене обладнання буде працювати чіткіше, безпечніше, екологічніше. Ці проекти вимагають високого професіоналізму, яким енергетики Ладижина володіють повною мірою, але без висококласного керівника не впораються, - зазначив Сергій Куриленко, директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго, представляючи нового керівника колективу. - Дякую Олександру Бобрику за відповідальну і якісну роботу і бажаю Ігорю Снєгіну нових енергетичних досягнень. ДТЕК вкладає і буде вкладати в станцію. Це - запорука стабільної роботи підприємства. Це - стабільний потік електричної і теплової енергії на місто і регіон, а значить, робота підприємств і комфорт мешканців. Це - запорука майбутнього ТЕС».

ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС - 1800 МВт. Кількість працівників - 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн.

Довідка

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу SCM, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер