Банер
Банер
Loading...

Фіскальна служба Вінниччини опрацювала минулоріч 139 запитів на публічну інформацію

  Упродовж 2018 до Головного управління ДФС у Вінницькій області та його територіальних органів надійшло 139 запитів на отримання публічної інформації. З них 81 або 58,3% запитів було отримано від фізичних осіб, 42 запити або 30,2% – від юридичних осіб. Від представників ЗМІ було отримано 6 запитів або 4,3%. Окрім того, органи виконавчої влади спрямували до фіскальної служби як до розпорядника інформації 10 запитів або 7,2%.

Серед іншого запитувачі зверталися з проханням надати інформацію щодо  реєстраційних даних платників податків, діяльності підприємств та відомостей про третіх осіб.

За результатами розгляду задоволено 99 запитів або 71,2% від загальної кількості. Разом із тим, у задоволенні на отримання інформації, згідно зі статтею 22 Закону України „Про доступ до публічної інформації” відмовлено в 26 запитувачам або 18,7% від загальної кількості. Іншим розпорядникам, у володінні яких знаходиться публічна інформація, направлено 14 запитів або 10,1%.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер