Банер
Банер
Loading...

Закінчився мораторій на перевірки бізнесу

   1 січня 2019 р. закінчилася дія мораторію на перевірки малого і середнього бізнесу. Проте інспектуватимуть переважно так званих ризикоорієнтованих підприємців. Відтепер інспекційні органи будуть зосереджені на прозорій оцінці суб'єктів господарювання та попередженні податкових ризиків, а бізнес - знатиме, коли і чому до нього прийде інспектор. Вже запущено інтегрований портал inspections.gov.ua з низкою інструментів для онлайн-взаємодії держава - бізнес.

  Так, Державною фіскальною службою сформовано план-графік документальних перевірок на 2019 рік. До нього включено майже 5 тис. суб'єктів господарювання - юридичних осіб з обсягами задекларованих доходів за 2017 рік - 1,14 трлн гривень. Основу плану-графіка проведення документальних планових перевірок складають платники податків, які здійснюють діяльність в чотирьох галузях економіки - металургійній, фармацевтичній, в сфері торгівлі побутовими приладами та роздрібної торгівлі пальним, а також їх контрагенти, задіяні в схемах поставки товарів, робіт і послуг.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер