Банер
Банер
Loading...

Вінницький обласний онкологічний диспансер отримав сучасне діагностичне обладнання

 ДТЕК придбав сучасне діагностичне обладнання для Вінницького обласного клінічного онкодиспансеру (ВОКОД) – мобільну ультразвукову систему італійського виробництва.  Обладнання дозволить швидко і точно встановлювати діагноз та виявляти найдрібніші новоутворення на ранніх стадіях. Вартість обладнання становить понад 1 млн грн.

  Нову ультразвукову систему 9 листопада передали медичному закладу за участі голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія та директора з регіональної політики ДТЕК Тетяни Оверіної.

  «Здоров`я людей – це найголовніша цінність. Вінниччина співпрацює з компанією ДТЕК. Результатом такої співпраці є чимало спільних реалізованих проектів, зокрема – це й сьогоднішня передача ультразвукової системи Вінницькому обласному клінічному онкологічному диспансеру. На цьому співпраця з ДТЕК не завершується. Цього річ, ми плануємо реалізацію іще одного проекту у галузі медицини», – зазначив Валерій Коровій.

 «Для компанії соціальне партнерство з регіонами, де працюють наші підприємства – це більше, ніж відповідальність. Для нас – це люди. Саме для них ми прагнемо поступово покращувати умови життя,– зазначила директор з регіональної політики ДТЕК Тетяна Оверіна. – Адже сталий розвиток регіону залежить від ефективної співпраці  влади та бізнесу у напрямку реалізації соціально важливих проектів. Сьогодні кожний мешканець регіону отримав можливість на своєчасну та якісну діагностику. І це найголовніше. Це не перший, та не останній проект ДТЕК, який спрямований на збереження здоров`я людей», – підсумувала Тетяна Оверіна

 Для онкологічного диспансеру сучасна ультразвукова система є довгоочікуваним надбанням. За словами головного лікаря закладу Володимира Шамрая, потреба в такому обладнані виникла ще 2 роки тому, коли з’явилося відділення ультразвукової діагностики. Саме звідси тепер починається шлях кожного з 12 тисяч пацієнтів, які щорічно проходять обстеження в обласному диспансері.

 «До цього часу в нас була критична ситуація, адже всі три апарати були морально застарілі і їх потрібно було списати, – зазначив головний лікар ВОКОД Володимир Шамрай. – Завдяки компанії ДТЕК ми маємо можливість продовжити технічне переоснащення відділення ультразвукової діагностики. Ця нова система є сучасною і мобільною, що дозволить нам проводити діагностику безпосередньо в палаті хворого».

 Нова УЗД-система вже активно тестується медиками онкодиспансеру. Як підкреслює завідуючий відділенням ультразвукової діагностики Ігор Іванов, працювати на ній набагато зручніше. Сучасна техніка дозволяє давати на екран чітку картинку та виявляти найдрібніші пухлини. А ще вона мобільна, компактна і сучасна.

 «Новий апарат дає чітке зображення, що дозволяє виявляти новоутворення на ранніх стадіях, які мають розмір 2-3 мм. Тобто ми маємо змогу акцентувати увагу профільного спеціаліста та обрати вірну тактику лікування пацієнта. При своєчасному обстеженні можна навіть обмежитися лише профілактикою. Адже, як казав відомий лікар Микола Пирогов майбутнє медицини – медицина профілактична», – зазначив Ігор Іванов.

 Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер