Банер
Банер
Loading...

Додаткове фінансування від ДТЕК дозволить Заозерному поруч з новим стадіоном обладнати і сучасний тренажерний комплекс

Ладижин, Вінницька обл., 6 листопада 2017

 27 жовтня ініціативна група «Подоляни» із села Заозерне отримала сертифікат на суму 20 тис. грн в якості додаткового фінансування проекту «Сільський стадіон», який увійшов до  ТОП-5 кращих національних проектів конкурсу «Громада своїми руками». Сертифікат переможцям  вручав менеджер з корпоративної соціальної відповідальності та соціального розвитку компанії  ДТЕК Перо Курляк.

 «Ми в черговий раз маємо дуже приємні підстави бути в гостях в Заозерному, оскільки не лише місцева школа, (яка стала одною з найкращих в Україні за участю в проекті ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація»), а й проект місцевої громади «Сільський стадіон» увійшов до п’ятірки кращих в рамках конкурсу «Громада своїми руками». Ми знову переконалися, що в Заозерному сильна не лише школа. Тут є думаюча, активна громада, яка є нашим партнером», – підкреслив на зустрічі регіональний менеджер з корпоративної соціальної відповідальності та соціального розвитку компанії  ДТЕК Перо Курляк.

 Активісти Заозерного вже отримали міні-грант в розмірі 40 тис. грн для облаштування сільського стадіону. Проте на національному етапі конкурсу «Громада своїми руками»  один з учасників журі Тарас Степаненко, півзахисник «Шахтаря», вирішив підтримати нове покоління футболістів і допомогти створити у цьому селі гідні умови для тренування дітей та молоді. То ж проект «Сільський стадіон» отримав додаткові 20 тис. грн на вдосконалення сільського простору. На додаткові кошти громада села вирішила встановити поруч із стадіоном тренажерний комплекс, щоб майбутні відомі спортсмени і просто любителі могли займатися спортом.

 «Працювали на майданчику всім селом. Як виявилося, на місці, де ми спланували встановити новий тренажерний комплекс, був давній смітник, засипаний землею та порослий травою. Коли ми копали ями для монтажу спортивного знаряддя, довелося ще й «археологічні розкопки» проводити та виносити сміття, сумлінно складене тут десяток років тому, – каже приватний підприємець Олександр Тимчик, який не лише розробив для цієї місцини спрткомплекс, а й настільки перейнявся ідеєю облаштування простору в Заозерному, що власноруч копав ями та встановлював тут нові знаряддя.

 Соціальний проект компанії ДТЕК «Громада своїми руками» – приклад того, що українцям властиві ініціативність, самоорганізація та інтерес до загальних корисних справ. Якщо на старті конкурсу шість років тому в ньому взяло участь лише три сотні активістів і було реалізовано три проекти, то в 2017-му учасників вже більше 16 тис., а кількість заявок перевищила 500. Всього ж цього року на 42 територіях України буде реалізовано 268 ідей, які стали переможцями конкурсу міні-грантів.

 Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

 Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.Тетяна Поліщук
Менеджер з комунікацій


ДТЕК Ладижинська ТЕС


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер